شرکت همیار بیمه ایرانیان

مشاهده خبر
مرکز بیمه های زندگی [1393/12/19]

بیمه زندگی یا همان بیمه عمر، نوعی از پوشش های بیمه ای است که در آن، عمر و زندگی شخص، بیمه می شود؛ یعنی شخص با خرید این بیمه نامه، از شرکت بیمه تضمینی دریافت می کند که در صورت فوت وی، مبلغی (طبق توافق اولیه) به ورثه وی پرداخت نماید.

امروزه رشته بیمه ای عمر، طرح های نوینی متناسب با نیازهای افراد پیش بینی کرده اند که پوشش های متنوّع و جذّابی ارائه می دهند و مهم ترین تفاوت یا در واقع مزیّت طرح های نوین بر طرح های قبلی آن است که فقط «به شرط فوت» نیستند، و از آنجا که فقط درصدی از خریداران بیمه عمر ممکن است در طول مدّت بیمه فوت کنند، طرح های نوین، نگاهی نیز به زندگی و تأمین نیازهای آن داشته اند. بدین صورت که در پایان قرارداد، کلیه حقّ بیمه های پس انداز شده بیمه گذار را به اضافه سود آن به وی مسترد می کنند. علاوه بر این، وی از پوشش های دیگری همچون پوشش بیماری های خاصّ، نقص عضو، ازکارافتادگی و فوت به علّت حادثه نیز برخوردار می شود.

طرح های نوین بیمه عمر با نام های مختلفی چون: بیمه عمر و پس انداز، تأمین آتیه فرزندان، جامع زندگی، تأمین هزینه جهیزیه، مهریه، عمر و زندگی، عمر و سرمایه گذاری، ارمغان زندگی، تشکیل سرمایه، آتیه، مستمرّی، عمر و تأمین آتیه، جام زندگی، جام مهر، حافظ زندگی و…توسط شرکت های بیمه محتلف، عرضه می شود.

همه نام های فوق الذّکر، بیانگر یک طرح و یک نوع بیمه هستند و شرایط عمومی همه آنها نیز یکسان بوده، امّا در برخی شرایط خصوصی و نیز میزان سودی که به پس انداز بیمه گذار تعلّق می گیرد، تفاوت هایی بین شرکت های بیمه وجود دارد.

شرکت همیار بیمه ایرانیان افتخار دارد به منظور ایجاد تسهیلات برای مشتریان و بیمه گذاران و امکان خریدی کارشناسی و به صرفه تر، بیمه های عمر و زندگی و سرمایه گذاری همه شرکت های بیمه را امکان عرضه و ارائه دارد. بدیهی است این امکان، ضمن تسهیل و تسریع در فرآیند خرید بیمه نامه، به مشتری حقّ و امکان انتخاب بهترین طرح از میان طرح های متنوّع شرکت های بیمه را می دهد.

البته در حال حاضر، پیشنهاد کارشناسان مرکز بیمه های عمر و زندگی شرکت همیار بیمه ایرانیان، اولویت با بیمه نامه های شرکت های بیمه پارسیان، پاسارگاد، کارآفرین، آسیا و سامان می باشد.

کارشناسان ما آماده کمک و راهنمایی در زمینه خرید بیمه نامه عمر و زندگی متناسب با شرایط و نیازهای شما هستند. همین الان تماس بگیرید.

لازم به ذکر می داند، اوّلین مجوّز بیمه نامه عمر و پس انداز و سرمایه گذاری در بین کلّ نمایندگان صنعت بیمه کشور، توسط یکی از اعضاء هیأت مدیره شرکت بیمه ایرانیان، اخذ شده است و این شرکت در زمینه بیمه های عمر و زندگی در کشور، پیشرو می باشد.

لذا آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید بیمه نامه، محاسبه میزان سود، بررسی اعتبار و سرویس دهی شرکت های عرضه کننده بیمه عمر و دیگر موارد مورد نیاز مشتریان محترم هستیم. بدین منظور، مشتریان و بیمه گذاران عزیز می توانند از همه کانال های ارتباطی حضوری و غیر حضوری برای این امر استفاده نمایند. 

طبقه بندی اخبار پورتال