شرکت همیار بیمه ایرانیان

مشاهده خبر
تخفیفات و تسهیلات ویژه برای پیمانکاران و شرکت‌های ساختمانی [1397/12/08]


تخفیفات و تسهیلات ویژه‌ای در خرید انواع بیمه‌ها از شرکت‌های بیمه، برای پیمانکاران، شرکت‌های ساختمانی، تأسیساتی و تجهیزاتی، درنظر گرفته و از اول اسفندماه اجرایی شد.


با تمهیدات شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی اعضای انجمن صنفی پیمانکاران و شرکت‌های ساختمانی، تأسیساتی و تجهیزاتی استان تهران و مذاکرات و رایزنی‌ها و تفاهم‌نامه منعقده با شرکت همیار بیمه ایرانیان، از اول اسفندماه جاری، پیمانکاران و شرکت‌های ساختمانی، تأسیساتی و تجهیزاتی استان تهران، و پرسنل و وابستگان آنها در خرید بیمه‌نامه‌های مورد نیاز خود از هریک از شرکت‌های بیمه، از شرایط ویژه‌ای همچون: تخفیف در مبلغ حق بیمه، پرداخت اقساطی و نیز خدمات «یاریگر ایرانیان» به هنگام نیاز به خدمات یاری‌رسانی درمانی و خودرو، بهره‌مند می‌شوند.

گفتنی است، گسترش تسهیلات مذکور به سطح کشور و بهره‌مندی همه پیمانکاران و فعالان حوزه ساختمان و تأسیسات، همچنین به دیگر ذینفعان و مرتبطان انجمن و شرکت تعاونی، برنامه بعدی شرکت تعاونی انجمن پیمانکاران استان تهران است.

افراد و شرکت‌های واجد شرایط، برای خرید هر نوع پوشش بیمه‌ای از هر یک از شرکت‌های بیمه موردنظر خود، می‌توانند با مراجعه به دفتر شرکت تعاونی و انجمن، یا با مراجعه به شرکت همیار بیمه ایرانیان، از تخفیفات و تسهیلات موصوف، استفاده کنند.

 

تخفیفات و تسهیلات ویژه برای پیمانکاران و شرکتهای ساختمانی

 

طبقه بندی اخبار پورتال