شرکت همیار بیمه ایرانیان

مشاهده خبر
توسعه خدمات شرکت همیار بیمه ایرانیان به حوزه گردشگری سلامت [1397/02/31]

 

شرکت همیار بیمه ایرانیان با عقد قرارداد با شرکت گشت سلامت آریا، رسماً وارد حوزه مدیکال توریسم و ارائه خدمات به گردشگران سلامت شد.

 

به گزارش روابط عمومی همیار بیمه ایرانیان، با عقد قرارداد همکاری میان شرکت یاریگر آرمانی ایرانیان (شرکت عاملِ همیار بیمه ایرانیان در ارائه خدمات کیفی و مناسب بهداشتی درمانی) و شرکت گشت سلامت آریا (استارتاپ فعال در زمینه مدیکال توریسم)، ازین پس، گردشگران خارجی نیز می‌توانند از خدمات مراکز طرف قرارداد شرکت یاریگر آرمانی ایرانیان استفاده کنند.

بر اساس این قرارداد، بیماران خارجی که توسط شرکت گشت سلامت آریا معرفی خواهند شد، خدمات دندانپزشکی را به‌صورت بیمه‌ای (با تخفیف قابل ملاحظه 60 درصدی) و خدمات بهداشتی درمانی در زمینه پوست، مو و زیبایی را نیز با تخفیف مناسب دریافت خواهند کرد.


گفتنی است شرکت گشت سلامت آریا با بنیان‌گذاری استارتاپی به‌نام آریامدتور، پلت‌فرمی برای آسان کردن گردشگری سلامت (مدیکال توریسم) ایجاد کرده که بستری برای جذب بیماران خارجی و معرفی آن‌ها به پزشکان و بیمارستان‌های با کیفیت ایرانی است. این شرکت تاکنون نقش فعالی در جذب گردشگران سلامت و متقاضیان خدمات بهداشتی درمانی از نقاط مختلف دنیا همچون اروپا، کشورهای حوزه خلیج فارس و آسیا و ارائه خدمات کیفی و ارزان به آنها داشته است.

 


شرکت یاریگر آرمانی ایرانیان، توسط سهام‌داران و هیأت مدیره شرکت همیار بیمه ایرانیان، به‌منظور تسهیل در دسترسی بیمه‌گذاران به خدمات بیمه‌ای و ارائه آسان‌تر آن‌دسته از خدماتی که توسط شرکت‌های بیمه ارائه نمی‌شود یا با محدودیت عرضه می‌شود، تأسیس شده است. در حال حاضر، بیمه دندانپزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی زیبایی در مراکز طرف قرارداد این شرکت ارائه می‌شود.

همچنین، این شرکت اخیراً با راه‌اندازی استارتاپ "بیمه‌کاران"، به نمایندگی از همیار بیمه ایرانیان، وارد حوزه فروش آنلاین نیز شده است و به ارائه بیمه‌نامه‌های مختلف شرکت‌های بیمه پرداخته است.


پیش‌بینی می‌شود با توجه به کیفیت بالای خدمات درمانی و ارزان بودن این خدمات در ایران، گردشگران سلامت، استقبال خوبی از مراکز طرف قرارداد شرکت یاریگر آرمانی ایرانیان، به‌ویژه از خدمات دندانپزشکی به عمل آورند.

 

طبقه بندی اخبار پورتال