شرکت همیار بیمه ایرانیان

معرفی شرکت


«شرکت برتر همیار بیمه ایرانیان» (آرارات یاریگر سابق) یکی از باسابقه ترین شرکت های صنعت بیمه، در زمینه: عرضه انواع بیمه نامه ها، مشاوره و کمک رسانی فعّال می باشد. حرفه ای گرایی، دانش بنیانی و تجربه محوری، همگامی با  تغییرات و الزامات اجتماعی و نیازهای بازار، محوریت مشتریان بالفعل و بالقوّه و نیم نگاهی به عرصه های فرهنگی، علمی، اجتماعی و اقتصادی، راهکارهای اجرایی این شرکت برای سیاست توسعه بازار و ارتباطات خود می باشد.

شرکت برتر همیار بیمه ایرانیان، دارای پروانه فعالیت از «بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران» و کد کارگزاری 287 می باشد.

 

شرکت برتر همیار بیمه ایرانیان

 • بیمه؛ همه رشته های بیمه ای، اعمّ از بیمه های اموال و اشیاء، اشخاص و مسئولیت، از همه شرکت های بیمه ای (ایران، آسیا، البرز، دانا، معلّم، پارسیان، کارآفرین، سینا، توسعه، رازی، سامان، دی، ملّت، نوین، پاسارگاد، میهن، کوثر، ما، آرمان، تعاون، سرمد، حافظ، امید، ایران معین، آسماری)، در بیمه ایرانیان عرضه می شود.
 • ایرانیان؛ بیمه ایرانیان، بیمه ای برای همه ایرانیان می باشد، همه ایرانیان، مخاطبان و مشتریان بالقوّه این شرکت به شمار رفته و می توانند از خدمات بیمه ایرانیان استفاده کنند.
 • همیار؛ بیمه ایرانیان، مشاور، راهنما، یاریگر، همراه و کمک کننده ایرانیان در صنعت بیمه و به هنگام نیاز ایشان به خرید انواع بیمه نامه ها یا دریافت خسارت می باشد.
 • برتر؛ امید داریم با توجّه به سابقه و تجربه مؤسّسین، هیأت مدیره، مدیران و پرسنل شرکت، نوآوری، ابتکار و کسب افتخارات، فعّالیت در زمینه های خاصّ و متمایز صنعت بیمه همچون حوزه زیربنایی پژوهش، ریسک سنجی و طرّاحی رشته های نوین، پاسخگویی به نیازهای روز مشتریان و هموطنان، ارائه خدمان کمک رسانی و خدمات جانبی به مشتریان، پیشگامی در کاربرد فناوری در صنعت بیمه و تأسیس استارت آپ بیمه ای و خدمت رسانی به مشتریان و بیمه گذاران شاخص و معظم بخش خصوصی و دولتی، شایسته کسب عنوان «برتر» از بیمه گذاران محترم باشیم.

 

سوابق و تجارب

 • «همیار بیمه ایرانیان» متشکل از مجموعه ای از نیروهای متخصّص و تحصیل کرده و مجرّبین صنعت بیمه می باشد.
 • ضمن اینکه در همه رشته های بیمه ای فعّال بوده و مجاز به عرضه بیمه نامه های کلّیه شرکت های بیمه هستیم، در رشته های مسئولیت و مهندسی، عمر و سرمایه گذاری، درمان و باربری، تمرکز ویژه ای داشته و دارای پرتفوی و موقعیت خاصّ هستیم.
 • سابقه مشاورت و کارگزاری امور بیمه ای تعدادی از سازمان های مهمّ حاکمیّتی و اقتصادی همچون سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و شرکت های تابعه آن، صندوق توسعه تکنولوژی کشور و شرکت های تحت پوشش، کریدور نانوتکنولوژی کشور، صندوق نوآوری و شکوفایی، مرکز همکاری های تحول و پیشرفت (ریاست جمهوری) و…را در گذشته و حال حاضر داریم. همچنین امر مشاوره و عرضه خدمات بیمه ای به اصناف کلّ کشور از طریق سامانه رفاهی بازاریان نیز بر عهده این شرکت می باشد.
 • یگانه کارگزار کشور هستیم که علاوه بر کار در حوزه های عرضه بیمه نامه و پرداخت خسارت، در سطوح کلان صنعت بیمه نیز ورود پیدا کرده و در این راستا، طرحی پژوهشی و مطالعاتی با هدف طراحی رشته های جدید بیمه ای متناسب با نیاز روز بنگاههای دانش بنیان با همکاری کریدور نانو طرّاحی و اجرا نموده ایم.
 • اوّلین مجوز صدور بیمه نامه عمر و پس انداز (سرمایه گذاری) در کشور – به عنوان مهمّ ترین و فنّی ترین رشته بیمه ای – توسط این مجموعه اخذ گردیده است.
 • علاوه بر دانش و اطلاعات بیمه ای و ارتباطات ویژه با شرکت های بیمه گر، برخورداری هیأت عامل شرکت، از دانش و اطلاعات و ارتباطات در دیگر حوزه های علمی و اجتماعی و عرصه عمومی، موجب تسهیل در ارتباط با انواع نهادها و سازمان های حاکمیتی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی گردیده و با ایجاد فهم و زبان مشترک با سازمانها و نهادهای مذکور، نه تنها به پیشبرد بهینه امور محولّه کمک نموده، بلکه موجب کمک به امر خدمت رسانی بهتر به بیمه گذاران جدید نیز می گردد.
 • شرکت برتر همیار بیمه ایرانیان، یگانه کارگزار منتخب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان و فعالان اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی است.
   

برای آشنایی بیشتر با شرکت برتر همیار بیمه ایرانیان خدمات قابل ارائه ما را هم مشاهده نمایید.